Guru Sri Rajeshji

duchowe imię Sanyasi Bhargava – mistrz jogi i tantry , Kundalini joga, Kriya joga, Chakra awakening. Jedyny w Polsce dyplomowany terapeuta jogą, doświadczony stress manager.

Ukończył Apllied Yogic Science w Bihar Yoga Bharati, jedynym na świecie uniwersytecie prowadzącym studia podyplomowe w zakresie jogi i terapii jogą. Tutaj prowadził m.in. badania nad zastosowaniem jogi w leczeniu bezsenności i chorób układu ruchu. Obecnie uczelnia ta stawia sobie za cel łączenie medycznej, akademickiej i naukowej metodologii z wizją duchową.
Po ukończeniu Bihar Yoga Bharati Sri Rajesji przez dwa lata pracował w BHEL, wielkiej korporacji indyjskiej zatrudniającej 10 tys. pracowników jako stress manager, po czym udał się do Rishikesh oraz wędrował do wielu miejsc w Himalajach, gdzie uczył się od joginów i tantryków praktykujących w grotach Himalajów i zgłębiał tajniki tantry w bezpośrednim przekazie Mistrza.

Od 14 lat pomaga ludziom w odzyskiwaniu ich naturalnych sił samouzdrawiania przy pomocy tradycyjnej jogi.
Prowadzi na całym świecie seminaria i warsztaty, podczas których przy pomocy starożytnych narzędzi pomaga ludziom uwalniać ich potencjał w codziennym życiu.

Prowadzi również Międzynarodowe Kursy Nauczycielskie Jogi, Terapii Jogą oraz Tantry.

W Złotym Moście prowadzi zajęcia z jogi, warsztaty terapii jogą, indywidualne konsultacje z zakresu terapii jogą, szkolenia dla firm z zakresu stress management, warsztaty z zakresu jogi, tantry, duchowości oraz kursy nauczycielskie nauczyciela jogi, terapeuty jogą, nauczyciela tantry i tantra art.


http://yogtantra.com/
http://gururajeshji.blogspot.com/
prom dresses australia,christian louboutin uk,ralph lauren italia shop,louis vuitton outlet,michael kors outlet