Terapia

Jeżeli doświadczasz dyskomfortu i cierpienia związanego z objawami depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, przeżywanego kryzysu małżeńskiego albo innych trudnych wydarzeń w Twoim życiu , doświadczasz przewlekłego stresu w życiu codziennym albo szukasz terapii wspomagających w chorobach cywilizacyjnych możemy Ci pomóc. Oferujemy następujące formy pomocy: 1.Konsultacja psychiatryczna 2.Konsultacja psychologiczna 3.Psychoterapia indywidualna Disappointed the all it cialis offer […]

Oferta - Terapia
Co kieruje naszym zachowaniem? Czym jest gadzi mózg i jaka jest jego rola w naszej reakcji na stres? W jaki sposób zarządzać reakcją na stres ?
Zapraszamy Cię do pięknej podróży przez czakry, w której będziemy Ci towarzyszyć – mistrz jogi i psychoterapeutka, by poprowadzić Cię w uzdrowieniu i transformacji.
Będziemy wędrować od czakry korzenia do czakry serca .
Pracujemy na poziomie fizycznym, energetycznym, mentalnym i emocjonalnym, przez jogiczną praktykę –asany, pranayame, mantrę, mudry, bandhy, medytacje, a także pracę z emocjami, wzorcami przekonań i pracę z traumą.
Będziemy łączyć mądrość wschodu i zachodu, tak by móc w pełni zrealizować nasz potencjał, umożliwić sobie pełen wzrost oraz rozwinąć naszą świadomość.
Depresja  należy do najbardziej rozpowszechnionych zaburzeń psychicznych. Niestety  jest zaburzeniem nawracającym , oznacza to, że przeżycie epizodu depresji zwiększa ryzyko nawrotu
Zapraszamy na 8 tygodniowy program redukcji stresu i technik relaksacyjnych CUD Ciało – powrót do ciała, obecności, oddechu, zmysłów-(poprzez to do rzeczywistości takiej jaka jest) Uważność –  mindfulness , świadomość, joga nidra. Działanie – ćwiczenia redukujące stres –asany  oraz poprzez techniki ww przestajemy automatycznie reagować zaczynamy świadomie działać
Terapia jogą to starożytna wiedza jogi w połączeniu z nowoczesną medycyną będąca holistyczną nauką i skuteczną metodą radzenia sobie z problemami zdrowotnymi i schorzeniami, które dotykają człowieka Zachodu. Celem jogi w leczeniu danego schorzenia jest poprawa zdrowia jednocześnie na wszystkich poziomach poprzez przywrócenie naturalnej wewnętrznej równowagi. Joga, której działanie terapeutyczne jest całościowe, nie jest ukierunkowana na same symptomy, ale uwzględnia wszelkie powiązania w ciele fizycznym i energetycznym.
Długoterminowa psychoterapia grupowa w modelu zintegrowanym łączącym podejście psychodnamiczne, psychodramę i metody pracy z ciałem
Psychoterapia jest opartą na przesłankach naukowych metodą leczenia rozmaitych schorzeń i problemów natury psychologicznej. Istnieje wiele różnych szkół psychoterapii a każda nawiązuje do określonej teorii psychologicznej wyjaśniającej zachowania, genezę i istotę zaburzeń psychicznych oraz osobowości i systemu wartości. Model zintegrowany jaki proponujemy obejmuje połączenie różnych podejść i technik terapeutycznych, tak by odpowiadały różnym klientom i różnym problemom
Spotkania indywidualne, podczas których będziesz mogła m.in. nauczyć się praktycznych metod wspomagających płodność, poprzez wizualizacje, pracę w hipnozie , masaże przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i emocjonalną, zidentyfikować i rozwiązać problemy, które mogą przeszkadzać w zapłodnieniu (świadome i nieświadome),  zbudować zaufanie i gotowość do rodzicielstwa, a także odbudować poczucie wartości i zaufanie do własnego ciała oraz intymność w relacji z partnerem.
Psychodrama jest metodą, za pomocą której człowiek może badać psychologiczne wymiary swojego problemu czy nurtującego go tematu poprzez odtworzenie, odegranie konfliktowej sytuacji zamiast opowiadania o niej. Stworzona przez Jakuba Moreno na początku dwudziestego wieku, przez lata była modyfikowana i rozwijana tak, aby dostosować jej narzędzia do różnych potrzeb i sytuacji grupowych. Obecnie jest szeroko stosowana na całym świecie w psychoterapii, rozwoju osobistym, edukacji, biznesie.
“Zagraj siebie samego takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś zaczął być takim, jakim mógłbyś być. Bądź swoją własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą i wreszcie swym własnym Stwórcą.” (Moreno)
prom dresses australia,christian louboutin uk,ralph lauren italia shop,louis vuitton outlet,michael kors outlet