Detoks, joga, medytacja, taniec- lato w głębi lasu
14-21.07.2018r

Detoks, joga,medytacja , taniec i uzdrawiająca moc natury w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej - oto co na nas czeka tego lata!

Oczyścimy nasze ciała z toksyn, regenerując je i przywracając im wewnętrzną równowagę poprzez dietę owocowo- warzywną wg dr Dąbrowskiej , w dynamicznej medytacji uwolnimy zbędny bagaż uwięzionych w ciele emocji , zadbamy o harmonię ciała i umysłu oraz głębokie odprężenie poprzez jogę terapeutyczną i jogę nidrę a w spontanicznym tańcu wytańczymy wszystko co pragnie być wyrażone . Oddamy się w ręce największej uzdrowicielki jaką jest Natura- mieszkając w głębi lasu , nad pięknymi jeziorami . Ach!

Uwalniając to co nam już dłużej nie służy otworzymy coraz więcej przestrzeni na życie, odczuwanie, radość i przyjemność

Ugości nas piękny dom ze świerkowych bali , w głębi lasu, na przesmyku dwóch jezior w pięknej Szwajcarii Kaszubskiej . Do naszej dyspozycji są łódka, kajaki, rowery, kije do nordic walking a jakby ktoś bardzo chciał także małe fitness i zewnętrzna siłownia.

Gotować będzie dla nas cudowna Kasia Jagodzińska, którą znamy od lat i wiemy że jej kuchnia nawet na detoksie to magia!

Nasz plan dnia –duużo czasu w naturze! A ponadto

7.30-8.30 medytacja dynamiczna
9.00 – śniadanie
czas wolny
13.00-taniec spontaniczny/uzdrawiająca praca w naturze
14.00 obiad
czas wolny
17.00-18.30
joga terapeutyczna
głębokie odprężenie - joga nidra
18.30 kolacja

Prowadzący
lek.med. Irena Nowak

specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310), terapeuta jogą :ukończyła również kurs psychologii analitycznej prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz II stopień szkolenia …

więcej...
Zapisy
prom dresses australia,christian louboutin uk,ralph lauren italia shop,louis vuitton outlet,michael kors outlet