Mój personalny mit

"Wszystko co spoczywa w nieświadomości, chce stać się zdarzeniem, a i osobowość pragnie rozwinąć się ze swych nieświadomych uwarunkowań i przeżyć siebie jako całość."

C.G.Jung

opis kursu

Odkrywamy fabułę historii pogrzebanych w nieświadomości. Podążamy w kierunku kreacji nowego wzorca, by żyć pięknie, odważnie, prawdziwie.

Posłuchaj przez pięć minut myśli, które przebiegają przez twój umysł. Posłuchaj i usłyszysz swojego ojca, matkę, brata, siostrę, kochanków, przyjaciół, wrogów, nauczycieli i bohaterów odgrywających swój dramat na Twojej scenie. Usłyszysz opowieść, której powtarzające się motywy kreują sceny twojego życia, twoje wybory, sposób w jaki przeżywasz siebie, Twoje związki i świat dookoła.

Które z tych motywów i przekonań wspierają Twoje życie, a które są już tylko pustą muszlą czy wręcz wrogiem Twojego życia?

Odkrycie i rozpoczęcie transformacji Twojej mitologii jest wyborem.

Drzwi są otwarte.

Przed tobą najbardziej fascynująca podróż. Podróż w głąb siebie.

Forma

Cykl 7 spotkań odbywających się w jedną sobotę miesiąca od 9.00-18.00. Deklaracja uczestnictwa oznacza wzięcie udziału we wszystkich spotkaniach.

Tematy spotkań:

  1. Początki - rodzina - społeczeństwo.
  2. Stając się osobą. Publiczne, prywatne i nieznane ja.
  3. Miłość - namiętność - związek.
  4. Przyszłość - wolność i przeznaczenie.
  5. Podróż poza czasem - raj utracony i odzyskany.
  6. Święty głupiec - humor, zabawa i uzdrowienie.
  7. Maski, mity, metafory.
Prowadzący
lek.med. Irena Nowak

specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310), terapeuta jogą :ukończyła również kurs psychologii analitycznej prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz II stopień szkolenia …

więcej...
Ceny i warunki płatności

Cena: 170 zł

Zapisy
prom dresses australia,christian louboutin uk,ralph lauren italia shop,louis vuitton outlet,michael kors outlet