Pulsacje życia
Od instynktu do błogości
część pierwsza-11-14.06.2020

Zapraszamy na na 4-dniowy warsztat pracy z czakrami będący pierwszą częścią cyklu podczas którego w oparciu o jogę (asany, pranayamę, mantry, mudry, medytacje, jogę nidrę) oraz współczesne techniki psychoterapeutyczne, psychodramę, taniec i rytuały, będziemy wędrować poprzez czakry uzdrawiając przeszłą traumę, przyjmując oddzielone i wyparte części naszego "ja",uwalniając zablokowaną i uwięzioną w nich energię. Będziemy łączyć mądrość wschodu i zachodu, tak by móc w pełni zrealizować nasz potencjał, umożliwić sobie pełen wzrost oraz rozwinąć naszą świadomość.

opis kursu

Nasze ciało pamięta każde doświadczenie. Kiedy to czego doświadczamy w naszym życiu jest zbyt bolesne zostaje głęboko zakopane, wyparte do nieświadomości. Wszystko co nie mogło być w pełni przeżyte staje się traumą osadzoną głęboko w naszych ciałach. Na poziomie energetycznym powoduje to zablokowanie korespondującej z tym doświadczeniem czakry. Czakry są dynamiczną matrycą wibracyjną zawierającą nasze historie mentalne, emocjonalne i duchowe. Określają nasz osobisty styl relacji ze światem, wpływają na zdrowie, witalność, sposób w jaki postrzegamy świat, wspomnienia, myśli, etykę, emocje i działania. Pracując z nimi możemy uzdrowić emocjonalną traumę, rozpoznać i zmienić szkodliwe dla nas przekonania i wzorce zachowań.

W pierwszej części pracować będziemy z zagadnieniami 1 i 2 czakry, związanymi z akceptacją ciała, ugruntowaniem, poczuciem bezpieczeństwa i przynależności. Poruszymy kwestie zaufania w relacjach z innymi i ze światem, spotkamy się ze światem naszych emocji i pragnień , prawem do odczuwania przyjemności, seksualnością i zmysłowością. Zajmiemy się też cieniem pierwszych dwóch czakr - lękiem i poczuciem winy, transformując je i uwalniając.

Dla kogo?

Miejsce: K-Ochana (niedaleko Krakowa)

 

Prowadzący
Dr Rajesh Kumar

Dr Rajesh Kumar ( Guru Rajeshji) –Indie - mistrz jogi i tantry , kundalini joga, kriya joga, chakra awakening. Dyplomowany terapeuta jogą, doświadczony stress manager. Doktorat w zakresie jogi wg Satyanandy i jej zastosowania dla …

więcej...
lek.med. Irena Nowak

specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310), terapeuta jogą :ukończyła również kurs psychologii analitycznej prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz II stopień szkolenia …

więcej...
Ceny i warunki płatności

Cena : 990 zł plus koszty pobytu i wyżywienia( 125 zł/dobę)
Termin ; 11.06-14.06.2019r
informacje i zapisy : info@zlotymost.pl

Ostateczną rezerwacją miejsca jest wpata zadatku -200 zł na konto Złotego Mostu z dopiskiem " Pulsacje życia)

Zapisy
prom dresses australia,christian louboutin uk,ralph lauren italia shop,louis vuitton outlet,michael kors outlet